Marmaris Emlak Danışmanlığı

TT-Gayrimenkul, 2007 yılında Armutalan Emlak adı ile Marmaris / Armutalan bölgesinde Tolga TURHAN tarafından kurulmuştur.

Marmaris / Armutalan bölgesinde "Armutalan Emlak" olarak müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını, beklenti, talep ve bütçelerine göre değerlendirerek portföyünde yer alan satılık veya kiralık gayrimenkulleri müşterilerine sunarak kısa zaman da "mutlu müşteri" ilkesini hedef alarak emlak sektöründe adı geçen kaliteli ve güvenilir hizmet veren öncü bir emlak ofisi olmuştur.

Gelişen ve değişen teknolojiler ile emlak sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve uygulayan Armutalan Emlak, kurumsal kimlik değişikliği ile şirket ünvanını TT Gayrimenkul / Real Estate olarak değiştirmiştir.

Portföyünü günden güne genişleten TT-Gayrimenkul sadece Marmaris ve çevresinde değil, İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinden müşterilerine alternatif gayrimenkul seçenekleride sunabilmektedir.

TT-Gayrimenkul, kurumsal emlak danışmanlığı anlayışı ile tüm alım-satım ve kiralama işlemlerinde müşterilerine profesyonel emlak danışmanları ile hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin karşılıklı güvene dayalı ve uzun soluklu bir ortaklık olduğunun bilincinde hareket eden TT – Gayrimenkul ofisi müşterilerine alım-satım ve kiralama hizmetlerinin haricinde, "Gayrimenkul Değerleme" ve "Gayrimenkul Danışmanlığı" hizmeti de vermektedir. TT-Gayrimenkul, çağdaş pazarlama yöntemleri ile ve karşılaştırmalı piyasa analizleri kullanarak gayrimenkulünüzün en kısa sürede satılmasını ya da kiralanmasını sağlar.